אימון לשחרור רגשות שליליים

האם אתם טרודים ברגשות שליליים? האם הינכם מעוניינים להפטר ממטען רגשי כלשהו?
האם אתם מוטרדים מכישלון מערכות יחסים עקב פגיעותכם?
האם יש בכם אמונות מגבילות שלא מאפשרות לכם להיות מאושרים? האם אתם אומרים לעצמכם "אני לא מרגיש/ה אהוב/ה"? "אני לא מסוגל/ת"? אימון לשחרור רגשות שליליים בטכניקה הנקראת – "Time Line Therapy" – תרפיית קו הזמן מיועד בדיוק לשם כך.

תרפיית קו הזמן מאפשרת עבודה על התת מודע לצורך שחרור (תוצאות) חוויות העבר השליליות ושינוי דפוסים "שאינם הולמים" לטווח ארוך. התהליכים עצמם מתרחשים במהירות להבדיל משיטות טיפוליות אחרות שלעיתים נפרשות על פני חודשים או שנים.

את מיקומם של רגשות הכעס, הכאב ורגשות האשם תופסים רגשות חיוביים של שמחה, אהבה, חשיבה אופטימית ורצון לאינטימיות והתחברות. כך נבנית הקרקע לצמיחה ולהעצמת מערכת הכישורים לשינוי אישי והתפתחות.

"Time Line Therapy" מתבססת על כלי NLP אך מהווה פיתוח ממוקד שלהם.

מהו NLP?
ה-NLP הינו מודל רחב ויישומי במיוחד המאפשר לבחון את דפוסי החשיבה, את דפוסי ההתנהגות ואת דפוסי השפה במטרה ליצור שינוי ולקבל תוצאות טובות יותר בכל תחום. עם זיהוי דפוסים אלה ניתן להסיר באופן מובנה מגבלות שיצרנו לעצמנו ולהחליפן בדפוסים חדשים ומתאימים יותר.
ה NLP מביא בדרך יעילה לפריצת גבולות אישיים ולהשגת מצויינות בלימודים, בעסקים, בחינוך, במערכות יחסים, בבריאות ותחומי חיים אחרים.

בתום תהליך קצר תוכלו לחוות רגשות חיוביים שהיו "רדומים" אצלכם במשך זמן ארוך ואפילו שנים.
תרפיית קו הזמן תאפשר לכם לחוות את פריצת הדרך שלה ציפיתם שנים.

כל טוב,             
שולמית יוחננוב

התחילו כאן. מלאו פרטיכם ואצור איתכם קשר בהקדם האפשרי. ללא התחייבות

Please leave this field empty.